Kariyer Hikayem

Üniversite 3. sınıfta Turkcell’e web danışmanlığı hizmeti vererek profesyonel kariyer hayatıma başladım.

2 Sene süren bu tecrübenin ardından 2012 yılında eBay Turkey | GittiGidiyor’da dijital pazarlama departmanına katıldım. GittiGidiyor’da çalıştığım süre içerisinde tüm dijital pazarlama kanallarının yönetimini gerçekleştirdim.

2016 Haziran’da puhutv projesi için Doğuş Grubu’na Pazarlama Müdürü olarak geçiş yaptım. Kısa zamanda tüm Türkiye’ye erişim sağlamış olan puhutv projesinin 360 derece dijital pazarlama stratejisini yönettim.

Ayrıca Türkiye’nin en yüksek bütçeli online içeriği olan Fi dizisi başta olmak üzere, Şahsiyet ve Dip dizilerinin dijital pazarlama stratejilerini yönettim. 2018 yılında dünyanın en çok kazanan mobil uygulamalarını yöneten Güney Koreli mobil uygulama firması olan Hyperconnect’te Senior Marketing Manager olarak çalışmaya başladım.

Dijital Hikayem

Lise yıllarındayken yeni çıkan mp3’leri internetten indirir, şarkı isimlerinin yanına web sitemin adresini yazar ve tüm arkadaşlarıma dağıtırdım. Böylece herkesin Winamp listesinde web sitemin adresi yer alırdı. Dijital pazarlama mesleğinin varlığından bile haberdar değilken, aslında bir içerik üzerinden dijital pazarlama yapmaya başlamam bu mesleğin bende uyandırdığı merakı az da olsa açıklayabilir.

Sevdiğiniz işi yaparsanız, bir gün bile çalışmış sayılmazsınız.” (Konfüçyüs)

13 yaşında yazılıma başlamamla birlikte dijital dünyaya adım attım. O günden beri içinde yaşadığım dijital dünyanın değişen her dinamiği beni çok yakından ilgilendirdi. Faydasını göreceğime inandığım yeni yeteneklerini hemen kullanmaya başladım. Çalışmaktan sıkılmadığım bu meslekte, aksiye her geçen gün çıkan yenilikler beni heyecanlandırıyor.